Referencie

“VINOPUBLIKA sú pre nás, na trhoch v Starej tržnici, Paulína a Tomáš, verní predajcovia, ktorí sú s nami takmer od začiatku. Ich vína a Prosecco si našli svojich verných zákazníkov nielen počas sobotných trhov, ale aj na Street Food Parku pred tržnicou. Môžeme ich len odporúčať :-)”
Aliancia Stará Tržnica – občianske združenie

Petra Molnárová

Petra Molnárová

Trh Piac Markt - Stará Tržnica

“Touto cestou Vám v mene Divadla Nová scéna ďakujeme za Vaše služby, ústretovosť a snahe vyhovieť našim požiadavkám pri poskytnutí wellcome drinku (Prosecco Frizzante) pri špeciálnych predstaveniach našim divákom, ktorých táto pozornosť divadla vždy potešila. Preto budeme radi uvažovať aj v budúcnosti o využití Vašich služieb.”
Divadlo Nová scéna

Ing. Martina Šubová

Ing. Martina Šubová

marketing manager, Divadlo Nová scéna

“Prosecco od VINOPUBLIKA zožalo úspech na našej party ku “kolaudácii” nových priestorov a 10. výročiu Pizza SEO. Dobré víno za priaznivú cenu, ochotný a flexibilný prístup a ani nás potom neboleli hlavy!”
Pizza SEO

Andrej Salner

Andrej Salner

Managing Partner, online marketingová agentúra Pizza SEO

“Čapované Prosecco nám perfektne zapadlo do ponuky ako niečo inovatívne, kvalitné a cenovo prístupné. V prevádzkach ORBIS Street Food kladieme veľký dôraz práve na kvalitu jedál a nápojov a veľmi pozorne vnímame reakcie našich zákazníkov. Odkedy sme čapované Prosecco zaradili do ponuky (bolo to začiatkom leta 2016), si našlo mnoho priaznivcov, čo nás v tom, že išlo správne rozhodnutie len ubezpečuje. Spolupráca s VINOPUBLIKA je dlhodobo bezproblémová a od začiatku založená na transparentnom a férovom prístupe.”
Orbis Street Food

Vlado Schmidt

Vlado Schmidt

Zakladateľ ORBIS Street Food

“Úžasný prístup, špičková kvalita prosecca a služby na najvyššej úrovní. Vďaka vínopublika bol náš firemný teambuilding tento rok na jednotku. Ďakujeme”

Mgr. Imrich Kovaľ

Mgr. Imrich Kovaľ

CEO, MERINEO, s.r.o.

“Chcela by som sa poďakovať za dodávku vynikajúceho Prosecca. Vínko bolo lahodné, a dodávka objednávky promptná.”
www.dhl.sk

Martina Klimová

Martina Klimová

Marketing & Communications Specialist, DHL Slovakia

Kto pije naše prosecco?

6f60b13f-44e9-4ca6-aeea-e7637b785ccd